Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1812R-152J
Tono Tono
Maori
6938720Ataata 1812R-152JAPI Delevan
1812R-152J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    1812R-152J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.5UH 578MA 600 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    1812
  • Rahi / Rahi
    0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    1812R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    50 @ 7.9MHz
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    1812 (4532 Metric)
  • Ētahi Ingoa
    DN42117JCT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    31 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    1.5µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    70MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.5µH Unshielded Inductor 578mA 600 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
  • DC Resistance (DCR)
    600 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    578mA