Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1812R-391G
Tono Tono
Maori
4957834Ataata 1812R-391GAPI Delevan
1812R-391G
I roto i te taonga
650+
  • Tau Wae
    1812R-391G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 390NH 535MA 700 MOHM
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    30 @ 25MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    1812R-391G TR 650
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    390nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.190" (4.83mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    220MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    390nH Unshielded Inductor 535mA 700 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    700 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    535mA