Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 1812R-823H
Tono Tono
Maori
246678Ataata 1812R-823HAPI Delevan
1812R-823H
I roto i te taonga
650+
  • Tau Wae
    1812R-823H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
  • Q @ Freq
    50 @ 2.5MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    1812R-823H TR 650
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    82µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.190" (4.83mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    8MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    82µH Unshielded Inductor 169mA 7 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    7 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    169mA