Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 2256R-21J
Tono Tono
Maori
2256R-21J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
1000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    2256R-21J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 47UH 1.04A 362 MOHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Molded
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.225" Dia x 0.570" L (5.72mm x 14.48mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    2256R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    2256R-21J TR 1000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    47µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    47µH Unshielded Molded Inductor 1.04A 362 mOhm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    362 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.04A
  • I teie nei - Maama
    1.04A
2256R-18K
2256R-18K
Whakaahuatanga: FIXED IND 27UH 1.48A 179 MOHM TH
Kaihanga: API Delevan
2256R-19L
2256R-19L
Whakaahuatanga: FIXED IND 33UH 1.33A 222 MOHM TH
Kaihanga: API Delevan
2256R-19J
2256R-19J
2256R-22L
2256R-22L
Whakaahuatanga: FIXED IND 56UH 1A 397 MOHM TH
2256R-21L
2256R-21L
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 1.04A 362 MOHM TH
2256R-20J
2256R-20J
Whakaahuatanga: FIXED IND 39UH 1.12A 315 MOHM TH
2256R-23J
2256R-23J
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 970MA 418 MOHM TH
2256R-20K
2256R-20K
2256R-17L
2256R-17L
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 1.61A 152 MOHM TH
2256R-22K
2256R-22K
2256R-23K
2256R-23K
2256R-20L
2256R-20L
2256R-221K
2256R-221K
Whakaahuatanga: FIXED IND 220NH 7A 8 MOHM TH
2256R-21K
2256R-21K
2256R-19K
2256R-19K
2256R-18L
2256R-18L
2256R-221L
2256R-221L