Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 2512-822J
Tono Tono
Maori
2512-822J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
750+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    2512-822J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
    2-SMD
  • Rahi / Rahi
    0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    2512
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD, J-Lead
  • Ētahi Ingoa
    2512-822J TR 750
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    8.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.110" (2.79mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    8.2µH Unshielded Inductor 557mA 1.3 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
  • DC Resistance (DCR)
    1.3 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    557mA
  • I teie nei - Maama
    418mA
25120/25 BK005
25120/25 BK005
Whakaahuatanga: CABLE 25COND 24AWG BLK SHLD 100'
Kaihanga: Alpha Wire
Whakaahuatanga: CABLE 10COND 24AWG BLK SHLD 100'
Kaihanga: Alpha Wire
2512-683J
2512-683J
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 281MA 5.1 OHM SMD
Kaihanga: API Delevan
2512-822G
2512-822G
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.2UH 557MA 1.3 OHM
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 82UH 278MA 5.6 OHM SMD
2512-822H
2512-822H
2512-822K
2512-822K
2512-683F
2512-683F
Whakaahuatanga: CABLE 20COND 24AWG BLK SHLD 100'
Whakaahuatanga: CABLE 15COND 24AWG BLK SHLD 100'
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 580MA 1.2 OHM