Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 2512R-123J
Tono Tono
Maori
2512R-123J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
750+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    2512R-123J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 12UH 503MA 1.6 OHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    2512R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    2512R-123J TR 750
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    12µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.110" (2.79mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12µH Unshielded Inductor 503mA 1.6 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    1.6 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    503mA
  • I teie nei - Maama
    377mA