Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 2512R-182J
Tono Tono
Maori
2512R-182J
  • Tau Wae
    2512R-182J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.8UH 1.18A 290 MOHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
  • Ētahi Ingoa
    2512R-182J TR 750
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    1.8µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.110" (2.79mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.8µH Unshielded Inductor 1.18A 290 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    290 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.18A
  • I teie nei - Maama
    890mA