Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 2512R-393F
Tono Tono
Maori
2512R-393F
  • Tau Wae
    2512R-393F
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 39UH 322MA 3.9 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±1%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.255" L x 0.105" W (6.48mm x 2.67mm)
  • Ētahi Ingoa
    2512R-393F TR 750
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    39µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.110" (2.79mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    39µH Unshielded Inductor 322mA 3.9 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    3.9 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    322mA
  • I teie nei - Maama
    242mA