Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 2727R-21H
Tono Tono
Maori
2727R-21H
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
50+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    2727R-21H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 470UH 84MA 27 OHM TH
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Toroidal
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.06mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    2727R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    55 @ 790kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    2727R-21H BULK 50
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    790kHz
  • Inangarangi
    470µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.300" (7.62mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    3.5MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    470µH Unshielded Toroidal Inductor 84mA 27 Ohm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    27 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    84mA