Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 3090-150J
Tono Tono
Maori
3090-150J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    3090-150J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 15NH 810MA 115 OHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    3090
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    42 @ 50MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    3090-150J TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron Powder
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    50MHz
  • Inangarangi
    15nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.050" (1.27mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15nH Unshielded Inductor 810mA 115 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    115 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    810mA
  • I teie nei - Maama
3090-151F
3090-151F
Whakaahuatanga: FIXED IND 150NH 795MA 120 MOHM
Kaihanga: API Delevan
3090-152G
3090-152G
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.5UH 250MA 1.2 OHM
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 120NH 870MA 100 MOHM
3090-121J
3090-121J
3090-152H
3090-152H
3090-122K
3090-122K
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.2UH 265MA 1.1 OHM
3090-150M
3090-150M
Whakaahuatanga: FIXED IND 15NH 810MA 115 MOHM