Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 3090-392J
Tono Tono
Maori
3090-392J
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    3090-392J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 3.9UH 180MA 2.3 OHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
  • Raupapa
    3090
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    25 @ 7.9MHz
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    3090-392J TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron Powder
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    3.9µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.050" (1.27mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    60MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    3.9µH Unshielded Inductor 180mA 2.3 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    2.3 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    180mA
  • I teie nei - Maama
3090-472F
3090-472F
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.7UH 160MA 3 OHM SMD
Kaihanga: API Delevan
3090-391K
3090-391K
Whakaahuatanga: FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM