Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 3090R-103J
Tono Tono
Maori
3090R-103J
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    3090R-103J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 10UH 120MA 5 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
  • Raupapa
    3090R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    20 @ 7.9MHz
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    3090R-103J TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron Powder
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    10µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.050" (1.27mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    40MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    10µH Unshielded Inductor 120mA 5 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    5 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    120mA
  • I teie nei - Maama
3090R-101K
3090R-101K
Whakaahuatanga: FIXED IND 100NH 970MA 80 MOHM