Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 3090R-391J
Tono Tono
Maori
3090R-391J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    3090R-391J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 390NH 500MA 300 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    3090R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    34 @ 25MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    3090R-391J TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron Powder
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    390nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.050" (1.27mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    200MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    390nH Unshielded Inductor 500mA 300 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    300 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    500mA