Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 3094-821KS
Tono Tono
Maori
3094-821KS
I roto i te taonga
1000+
  • Tau Wae
    3094-821KS
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 820NH 400MA 300 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
  • Raupapa
    3094
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    75 @ 25MHz
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    3094-821KS TR 1000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    820nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.133" (3.38mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    150MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820nH Unshielded Inductor 400mA 300 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    300 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    400mA