Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 3094R-150KS
Tono Tono
Maori
3094R-150KS
I roto i te taonga
650+
  • Tau Wae
    3094R-150KS
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 15NH 1A 40 MOHM SMD
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
  • Raupapa
    3094R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    60 @ 150MHz
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    3094R-150KS TR 650
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    150MHz
  • Inangarangi
    15nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.140" (3.56mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1.5MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15nH Unshielded Inductor 1A 40 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    40 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1A