Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 4302-123J
Tono Tono
Maori
4302-123J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2000+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    4302-123J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 12UH 140MA 7.5 OHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    4302
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    20 @ 2.5MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    4302-123J TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron Powder
  • Te Tae Kaituku Taeke
    25 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    12µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    16MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12µH Unshielded Inductor 140mA 7.5 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    7.5 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    140mA