Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 4302R-183G
Tono Tono
Maori
4302R-183G
  • Tau Wae
    4302R-183G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 18UH 115MA 11 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    4302R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    20 @ 2.5MHz
  • Ētahi Ingoa
    4302R-183G TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    18µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    12MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    18µH Unshielded Inductor 115mA 11 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    11 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    115mA