Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 4302R-272J
Tono Tono
Maori
4302R-272J
  • Tau Wae
    4302R-272J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 2.7UH 305MA 1.6 OHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    4302R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    4302R-272J TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    2.7µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    45MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.7µH Unshielded Inductor 305mA 1.6 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    1.6 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    305mA