Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 4379R-221HS
Tono Tono
Maori
4379R-221HS
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
650+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    4379R-221HS
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 220NH 1A 40 MOHM SMD
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    4379R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    79 @ 25MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    4379R-221HS TR 650
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    220nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.140" (3.56mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    430MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220nH Shielded Inductor 1A 40 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    40 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1A