Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 4470R-15H
Tono Tono
Maori
155603
4470R-15H
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
800+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    4470R-15H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 15UH 1.3A 300 MOHM TH
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Molded
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    4470R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    75 @ 5MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    4470R-15H TR 800
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    15µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    32MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15µH Unshielded Molded Inductor 1.3A 300 mOhm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    300 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.3A