Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 4564R-272J
Tono Tono
Maori
4564R-272J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
100+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    4564R-272J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 2.7MH 100MA 13 OHM TH
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.340" Dia (8.64mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    4564R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    90 @ 252kHz
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    4564R-272J 100 BULK
  • Tae Mahi
    -20°C ~ 80°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    7 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    252kHz
  • Inangarangi
    2.7mH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    800kHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    2.7mH Unshielded Inductor 100mA 13 Ohm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    13 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    100mA
  • I teie nei - Maama
4564R-333K
4564R-333K
Whakaahuatanga: FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH
Kaihanga: API Delevan
4564R-183K
4564R-183K
Whakaahuatanga: FIXED IND 18MH 30MA 60 OHM TH
Kaihanga: API Delevan
4564R-222J
4564R-222J
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2MH 100MA 13 OHM TH
4564R-332K
4564R-332K
Whakaahuatanga: FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH