Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 4590R-333J
Tono Tono
Maori
4590R-333J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    4590R-333J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 33UH 4.87A 28 MOHM TH
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    4590R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    4590R-333J 500 BULK
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    7 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    33µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    33µH Unshielded Wirewound Inductor 4.87A 28 mOhm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    28 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    4.87A
  • I teie nei - Maama
    2.9A