Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5022-123J
Tono Tono
Maori
3426207Ataata 5022-123JAPI Delevan
5022-123J
  • Tau Wae
    5022-123J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 12UH 555MA 1.1 OHM SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    5022
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    65 @ 2.5MHz
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    5022123J
    DN2286CT
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Rauemi - Kore
    Iron
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    12µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    42MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    12µH Unshielded Inductor 555mA 1.1 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    1.1 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    555mA
  • I teie nei - Maama
5022-122J
5022-122J
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.2UH 930MA 420 MOHM
Kaihanga: API Delevan
I roto i te taonga
5022-122G
5022-122G
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 110UH 262MA 4.9 OHM
5022-122F
5022-122F
Whakaahuatanga: FIXED IND 13UH 520MA 1.2 OHM SMD
Whakaahuatanga: FIXED IND 12UH 555MA 1.1 OHM SMD
5022-123H
5022-123H
Whakaahuatanga: FIXED IND 120UH 255MA 5.2 OHM