Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5022-163J
Tono Tono
Maori
1583374Ataata 5022-163JAPI Delevan
5022-163J
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
800+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    5022-163J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
  • Q @ Freq
    70 @ 2.5MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Ētahi Ingoa
    5022-163J TR 800
    DN2289TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    16µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    38MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    16µH Unshielded Inductor 420mA 1.8 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    1.8 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    420mA
  • I teie nei - Maama
5022-163H
5022-163H
Whakaahuatanga: FIXED IND 16UH 420MA 1.8 OHM SMD
Kaihanga: API Delevan
5022-162G
5022-162G
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.6UH 780MA 600 MOHM
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 160NH 3.025A 40 MOHM
5022-162J
5022-162J
5022-164F
5022-164F
Whakaahuatanga: FIXED IND 160UH 230MA 6.4 OHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 180NH 2.915A 43 MOHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 1.8UH 755MA 650 MOHM