Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5022-224J
Tono Tono
Maori
3726113Ataata 5022-224JAPI Delevan
5022-224J
  • Tau Wae
    5022-224J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 220UH 213MA 7.45 OHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
  • Q @ Freq
    65 @ 790kHz
  • Ētahi Ingoa
    5022-224J TR 800
    DN2316TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    790kHz
  • Inangarangi
    220µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    6.2MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220µH Unshielded Inductor 213mA 7.45 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    7.45 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    213mA
  • I teie nei - Maama
5022-242G
5022-242G
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.4UH 575MA 1.1 OHM
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 22UH 368MA 2.5 OHM SMD
Kaihanga: API Delevan
5022-224F
5022-224F
Whakaahuatanga: FIXED IND 220UH 213MA 7.45 OHM