Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5022-432J
Tono Tono
Maori
1425031Ataata 5022-432JAPI Delevan
5022-432J
  • Tau Wae
    5022-432J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
  • Q @ Freq
    33 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    5022-432J TR 800
    DN2275TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Phenolic
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    4.3µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    95MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.3µH Unshielded Inductor 390mA 2.4 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    2.4 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    390mA
  • I teie nei - Maama
5022-431H
5022-431H
Whakaahuatanga: FIXED IND 430NH 1.825A 110 MOHM
Kaihanga: API Delevan
5022-394G
5022-394G
Whakaahuatanga: FIXED IND 390UH 149MA 16.3 OHM
Kaihanga: API Delevan
5022-432F
5022-432F
Whakaahuatanga: FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 43UH 353MA 2.7 OHM SMD
5022-394J
5022-394J
Whakaahuatanga: FIXED IND 430UH 147MA 17.1 OHM
Whakaahuatanga: FIXED IND 470NH 1.75A 120 MOHM