Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5022-624J
Tono Tono
Maori
3701620Ataata 5022-624JAPI Delevan
5022-624J
  • Tau Wae
    5022-624J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 620UH 119MA 25.9 OHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
  • Q @ Freq
    65 @ 790kHz
  • Ētahi Ingoa
    5022-624J TR 800
    DN2327TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    790kHz
  • Inangarangi
    620µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    3.3MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    620µH Unshielded Inductor 119mA 25.9 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    25.9 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    119mA
  • I teie nei - Maama
5022-683F
5022-683F
Whakaahuatanga: FIXED IND 68UH 320MA 3.3 OHM SMD
Kaihanga: API Delevan
5022-682G
5022-682G
Whakaahuatanga: FIXED IND 6.8UH 820MA 500 MOHM
Kaihanga: API Delevan
5022-681J
5022-681J
Whakaahuatanga: FIXED IND 680NH 1.555A 150 MOHM
5022-623H
5022-623H
Whakaahuatanga: FIXED IND 62UH 328MA 3.15 OHM