Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5022-821H
Tono Tono
Maori
1504943Ataata 5022-821HAPI Delevan
5022-821H
  • Tau Wae
    5022-821H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
  • Q @ Freq
    50 @ 25MHz
  • Paa / Case
    2-SMD
  • Ētahi Ingoa
    5022-821H 800 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Phenolic
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    820nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    220MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    820nH Unshielded Inductor 1.3A 220 mOhm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    220 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.3A
  • I teie nei - Maama
5022-753G
5022-753G
Whakaahuatanga: FIXED IND 75UH 302MA 3.7 OHM SMD
Kaihanga: API Delevan
5022-754H
5022-754H
Whakaahuatanga: FIXED IND 750UH 112MA 28.6 OHM
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 820NH 1.3A 220 MOHM
5022-753F
5022-753F
5022-821J
5022-821J
Whakaahuatanga: FIXED IND 82UH 295MA 3.9 OHM SMD
Whakaahuatanga: FIXED IND 8.2UH 748MA 600 MOHM