Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5022R-184G
Tono Tono
Maori
5501227Ataata 5022R-184GAPI Delevan
5022R-184G
  • Tau Wae
    5022R-184G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 180UH 224MA 6.75 OHM
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
  • Q @ Freq
    65 @ 790kHz
  • Ētahi Ingoa
    5022R-184G 800 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    790kHz
  • Inangarangi
    180µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    7MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180µH Unshielded Inductor 224mA 6.75 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    6.75 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    224mA