Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5022R-363J
Tono Tono
Maori
4332060Ataata 5022R-363JAPI Delevan
5022R-363J
  • Tau Wae
    5022R-363J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 36UH 368MA 2.5 OHM SMD
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
  • Q @ Freq
    60 @ 2.5MHz
  • Ētahi Ingoa
    5022R-363J 800 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    36µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    15.5MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    36µH Unshielded Inductor 368mA 2.5 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    2.5 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    368mA