Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > 5022R-432F
Tono Tono
Maori
1257126Ataata 5022R-432FAPI Delevan
5022R-432F
  • Tau Wae
    5022R-432F
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 4.3UH 390MA 2.4 OHM
  • Te manawanui
    ±1%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
  • Q @ Freq
    33 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    5022R-432F 800 TR
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Phenolic
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    4.3µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.230" (5.84mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    95MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.3µH Unshielded Inductor 390mA 2.4 Ohm Max 2-SMD
  • DC Resistance (DCR)
    2.4 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    390mA