Home > Hua > Ngā Tātari > Mahinga Ake Katoa > CM6460-224
Tono Tono
Maori
388581Ataata CM6460-224API Delevan
CM6460-224
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
350+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CM6460-224
  • Whakaahuatanga
    CMC 220UH 5A 2LN SMD
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Rahi / Rahi
    0.530" L x 0.530" W (13.46mm x 13.46mm)
  • Raupapa
    CM6460
  • Ratonga
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Horizontal, 4 PC Pad
  • Ētahi Ingoa
    CM6460-224 TR 350
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Inductance @ Frequency
    220µH @ 10kHz
  • Teitei (Max)
    0.300" (7.62mm)
  • Pepa Tae
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220µH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5A DCR 12 mOhm
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    12 mOhm
  • Whakatauranga onamata (Max)
    5A