Home > Hua > Ngā Tātari > Mahinga Ake Katoa > CM7560R-184
Tono Tono
Maori
CM7560R-184
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
25+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CM7560R-184
  • Whakaahuatanga
    CMC 180UH 4.5A 2LN TH
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Rahi / Rahi
    1.071" L x 0.858" W (27.20mm x 21.80mm)
  • Raupapa
    CM7560R
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Ētahi Ingoa
    CM7560R-184 25 BULK
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Inductance @ Frequency
    180µH @ 1kHz
  • Teitei (Max)
    0.861" (21.86mm)
  • Pepa Tae
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    180µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 4.5A DCR 19 mOhm
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    19 mOhm
  • Whakatauranga onamata (Max)
    4.5A