Home > Hua > Ngā Tātari > Mahinga Ake Katoa > CM9900-564
Tono Tono
Maori
2184439Ataata CM9900-564API Delevan
CM9900-564
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    CM9900-564
  • Whakaahuatanga
    CMC 560UH 1.4A 2LN TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Whakaaetanga Ngaohiko - DC
  • Whakaaetanga Ngaohiko - AC
  • Rahi / Rahi
    0.839" L x 0.740" W (21.30mm x 18.80mm)
  • Raupapa
    CM9900
  • Ratonga
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Vertical, 4 PC Pin
  • Ētahi Ingoa
    CM9900-564 BULK 100
    DN4612
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Tuhinga o mua
    2
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Inductance @ Frequency
    560µH @ 1kHz
  • Teitei (Max)
    0.669" (17.00mm)
  • Pepa Tae
  • Ngā āhuatanga
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    560µH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.4A DCR 91 mOhm
  • DC Resistance (DCR) (Max)
    91 mOhm
  • Whakatauranga onamata (Max)
    1.4A