Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > DC630-183K
Tono Tono
Maori
6762800Ataata DC630-183KAPI Delevan
DC630-183K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    DC630-183K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 18UH 7A 20 MOHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Wirewound
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    DC630
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Radial
  • Ētahi Ingoa
    DC630-183K BULK 100
    DC630183K
    DN3413
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Rauemi - Kore
  • Te Tae Kaituku Taeke
    14 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    10kHz
  • Inangarangi
    18µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.830" (21.08mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    18µH Unshielded Wirewound Inductor 7A 20 mOhm Max Radial
  • DC Resistance (DCR)
    20 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    7A
  • I teie nei - Maama
    16A