Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > ER1025-04JP
Tono Tono
Maori
ER1025-04JP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
3500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ER1025-04JP
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 220NH 1.025A 140 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Molded
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    ER1025
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    33 @ 25MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    ER1025-04JP 3500 TR
    ER1025-04JP-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Phenolic
  • Te Tae Kaituku Taeke
    9 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    220nH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    510MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    220nH Unshielded Molded Inductor 1.025A 140 mOhm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    140 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.025A