Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > ER1641-122KM
Tono Tono
Maori
ER1641-122KM
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ER1641-122KM
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.2UH 895MA 100 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Molded
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    ER1641
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    44 @ 7.9MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    ER1641-122KM 2500 TR
    ER1641-122KM-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Te Tae Kaituku Taeke
    7 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    1.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    130MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.2µH Shielded Molded Inductor 895mA 100 mOhm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    100 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    895mA