Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > ER1641-134JM
Tono Tono
Maori
ER1641-134JM
  • Tau Wae
    ER1641-134JM
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 130UH 140MA 4.1 OHM TH
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • Q @ Freq
    55 @ 790kHz
  • Ētahi Ingoa
    ER1641-134JM 2500 TR
    ER1641-134JM-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    790kHz
  • Inangarangi
    130µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    8.5MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    130µH Shielded Molded Inductor 140mA 4.1 Ohm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    4.1 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    140mA