Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > ER1641-363JP
Tono Tono
Maori
788451
ER1641-363JP
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
2500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    ER1641-363JP
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 36UH 205MA 1.93 OHM TH
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Momo
    Molded
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • Te whakangungu
    Shielded
  • Raupapa
    ER1641
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    45 @ 2.5MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Axial
  • Ētahi Ingoa
    ER1641-363JP 2500 TR
    ER1641-363JP-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Momo Tae
    Through Hole
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    7 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    2.5MHz
  • Inangarangi
    36µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    29MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    36µH Shielded Molded Inductor 205mA 1.93 Ohm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    1.93 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    205mA