Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > ER1641-512JP
Tono Tono
Maori
ER1641-512JP
  • Tau Wae
    ER1641-512JP
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 5.1UH 335MA 720 MOHM
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm)
  • Q @ Freq
    44 @ 7.9MHz
  • Ētahi Ingoa
    ER1641-512JP 2500 TR
    ER1641-512JP-MIL
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 105°C
  • Rauemi - Kore
    Iron
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    7.9MHz
  • Inangarangi
    5.1µH
  • Teitei - Tae (Max)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    65MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    5.1µH Shielded Molded Inductor 335mA 720 mOhm Max Axial
  • DC Resistance (DCR)
    720 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    335mA