Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > HF1008-047M
Tono Tono
Maori
953163Ataata HF1008-047MAPI Delevan
HF1008-047M
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    HF1008-047M
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 4.7NH 1.32A 70 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±20%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    HF1008
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    40 @ 50MHz
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    1008HF-047M
    1008HF-047M-ND
    HF1008-047M TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Rauemi - Kore
    Non-Magnetic
  • Te Tae Kaituku Taeke
    36 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    50MHz
  • Inangarangi
    4.7nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    3GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    4.7nH Unshielded Inductor 1.32A 70 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    70 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.32A