Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > HF1008-560J
Tono Tono
Maori
3635815Ataata HF1008-560JAPI Delevan
HF1008-560J
I roto i te taonga
2000+
  • Tau Wae
    HF1008-560J
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 56NH 570MA 370 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±5%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    HF1008
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    20 @ 50MHz
  • Ētahi Ingoa
    HF1008-560J TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Non-Magnetic
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    50MHz
  • Inangarangi
    56nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    1.2GHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    56nH Unshielded Inductor 570mA 370 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    370 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    570mA