Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > HF1008-911F
Tono Tono
Maori
2878352Ataata HF1008-911FAPI Delevan
HF1008-911F
  • Tau Wae
    HF1008-911F
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 910NH 270MA 2.05 OHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Ngā Rauemi
  • Te manawanui
    ±1%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
  • Raupapa
    HF1008
  • Ratonga
  • Q @ Freq
    30 @ 25MHz
  • Ētahi Ingoa
    HF1008-911F TR 2000
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    25MHz
  • Inangarangi
    910nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.095" (2.41mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
    305MHz
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    910nH Unshielded Inductor 270mA 2.05 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    2.05 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    270mA