Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > P1330-152K
Tono Tono
Maori
2305980Ataata P1330-152KAPI Delevan
P1330-152K
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
500+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    P1330-152K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.5UH 2.03A 43 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    P1330
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    DN3262TR
    P1330-152K TR 500
    P1330152K
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    17 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    1.5µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.145" (3.68mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.5µH Unshielded Inductor 2.03A 43 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    43 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.03A
  • I teie nei - Maama
    1.291A