Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > P1330-393H
Tono Tono
Maori
6991560Ataata P1330-393HAPI Delevan
P1330-393H
  • Tau Wae
    P1330-393H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 39UH 488MA 600 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
  • Raupapa
    P1330
  • Ētahi Ingoa
    P1330-393H TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    39µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.145" (3.68mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    39µH Unshielded Inductor 488mA 600 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    600 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    488mA
  • I teie nei - Maama
    270mA