Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > P1330R-122K
Tono Tono
Maori
1826461Ataata P1330R-122KAPI Delevan
P1330R-122K
  • Tau Wae
    P1330R-122K
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 1.2UH 2.69A 41 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.313" L x 0.115" W (7.94mm x 2.92mm)
  • Raupapa
    P1330R
  • Ētahi Ingoa
    P1330R-122K TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    1.2µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.145" (3.68mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    1.2µH Unshielded Inductor 2.69A 41 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    41 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    2.69A
  • I teie nei - Maama
    1.4A