Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > P1330R-153H
Tono Tono
Maori
6341599Ataata P1330R-153HAPI Delevan
P1330R-153H
  • Tau Wae
    P1330R-153H
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 15UH 858MA 288 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Whakahaerehia te kore utu / RoHS
  • Te manawanui
    ±3%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm)
  • Raupapa
    P1330R
  • Ētahi Ingoa
    P1330R-153H TR 500
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    15µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.145" (3.68mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    15µH Unshielded Inductor 858mA 288 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    288 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    858mA
  • I teie nei - Maama
    432mA