Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > P160R-104KS
Tono Tono
Maori
P160R-104KS
  • Tau Wae
    P160R-104KS
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 100UH 163MA 4.6 OHM
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
  • Raupapa
    P160R
  • Ētahi Ingoa
    P160R-104KS BULK 50
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    100µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.100" (2.54mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    100µH Unshielded Inductor 163mA 4.6 Ohm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    4.6 Ohm Max
  • Whakatauranga onamata
    163mA
  • I teie nei - Maama
    153mA