Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > P160R-391KS
Tono Tono
Maori
P160R-391KS
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
50+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    P160R-391KS
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 390NH 1.873A 35 MOHM
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±10%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    P160R
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Bulk
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    P160R-391KS BULK 50
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    11 Weeks
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Lead free / RoHS Compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    100kHz
  • Inangarangi
    390nH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.100" (2.54mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    390nH Unshielded Inductor 1.873A 35 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    35 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    1.873A
  • I teie nei - Maama
    2.417A