Home > Hua > Nga Utu, Nga Hukahu, Nga Tae > Ngā Tohu Whakatau > P1812-682G
Tono Tono
Maori
578619Ataata P1812-682GAPI Delevan
P1812-682G
Tono Tono
Te Aatau1 (I nga Utu US)
I roto i te taonga
650+
Uiui Ipurangi
Ngā whakaaturanga
  • Tau Wae
    P1812-682G
  • Whakaahuatanga
    FIXED IND 6.8UH 600MA 472 MOHM
  • Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
    Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Tauira ECAD
  • Momo
  • Te manawanui
    ±2%
  • Pūrere Pūrere Whakarato
  • Rahi / Rahi
    0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm)
  • Te whakangungu
    Unshielded
  • Raupapa
    P1812
  • Ratonga
  • Q @ Freq
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Paa / Case
    Nonstandard
  • Ētahi Ingoa
    P1812-682G TR 650
  • Tae Mahi
    -55°C ~ 125°C
  • Momo Tae
    Surface Mount
  • Taumata Whakaaro Moe (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Rauemi - Kore
    Ferrite
  • Te Tae Kaituku Taeke
    31 Weeks
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau
    1kHz
  • Inangarangi
    6.8µH
  • Teitei - Tae (Max)
    0.134" (3.40mm)
  • Maha - Te Whakaoho Whaiaro
  • Whakaahuatanga Taipitopito
    6.8µH Unshielded Inductor 600mA 472 mOhm Max Nonstandard
  • DC Resistance (DCR)
    472 mOhm Max
  • Whakatauranga onamata
    600mA
  • I teie nei - Maama
    990mA